شبکه نمایش خانگی
کد خبر : 389
چهارشنبه - ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴

فیلم «محمد رسول الله» در آستانه عید فطر به شبکه نمایش خانگی می آید

فیلم «محمد رسول الله» در آستانه عید فطر به شبکه نمایش خانگی می آید

به گزارش پایگاه خبری سینمابین به نقل از فارس،  فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله» ساخته مجید مجیدی که به مقاطع کودکی و نوجوانی حضرت رسول اکرم (ص) می‌پردازد  به شبکه نمایش خانگی می‌آید . این فیلم بعد از ایام شب‌های قدر و احتمال نزدیک به عید فطر در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

فیلم «محمد رسول الله» در کشورهای مختلف از جمله ترکیه، آذربایجان، عراق ، روسیه و… به نمایش درآمد و با اقبال مواجه شد توسط موسسه نورتابان تولید شده و برای این فیلم که ۱۷۸ دقیقه آماده شده پشت صحنه نیز تدارک دیده شده است.

فیلم سینمایی «محمد رسول الله» داستان کودکی پیامبر اسلام است اما قصه از روزهای آخر شعب ابوطالب آغاز می‌شود و به  قبل از تولد تا مقطع ۱۲ سالگی پیامبر اکرم (ص) توجه دارد.

در این فیلم علیرضا شجاع نوری در نقش عبدالمطلب، مهدی پاکدل در نقش ابوطالب، ساره بیات در نقش حلیمه سعدیه، مینا ساداتی در نقش آمنه بنت وهب، محسن تنابنده در نقش ساموئل یهودی، داریوش فرهنگ در نقش ابوسفیان، رعنا آزادی‌ور در نقش ام جمیل، حمیدرضا تاج دولت در نقش حمزه، صادق هاتفی در نقش بحیرا ، محمد عسگری در نقش ابولهب، هدایت هاشمی در نقش حناطه، نگار عابدی در نقش همسر حناطه، پانته‌آ مهدی‌نیا در نقش فاطمه بنت اسد، جعفر قاسمی در نقش حارث شوهر حلیمه به ایفای نقش پرداختند.

گفتنی است فیلم سینمایی «محمد رسول الله » شب گذشته سه شنبه ۱۶ خرداد ماه از شبکه تلویزیونی atv کشور ترکیه پخش شد.