به گزارش پایگاه خبری سینمابین، فیلم سینمایی «آینه بغل» با فروش بیست میلیارد و یکصد و سی و دو میلیون تومانی دومین فیلم پرفروش سال ۹۶ است. جواد عزتی برخلاف محمدرضا گلزار دیگر بازیگر فیلم «آینه بغل» نقش موثری در جذب مخاطب داشت و دلیل اصلی فروش بالای این فیلم است.

فیلم «اکسیدان» با نقش آفرینی زوج کمدی جواد عزتی و امیر جعفری توانست در گیشه موفق باشد. این فیلم به فروش ده میلیارد و هفتصد و نود و یک میلیون تومان دست پیدا کرد و پنجمین فیلم پروفروش سال ۹۶ بود. جواد عزتی در «اکسیدان» یکی از مهره‌های اصلی کارگردان برای گرفتن خنده از تماشاگر بود.

فیلم «گشت ۲» با نقش آفرینی حمید فرخ‌نژاد‌، ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی توانست با رقم نوزده میلیارد و هفتصد و هشتاد و یک میلیون تومان سومین فیلم پر فروش گیشه سینمای ایران در سال ۹۶ باشد. فرخ نژاد در موفقیت این فیلم سهم زیادی داشت.

فیلم «خوب، بد، جلف» با نقش آفرینی حمید فرخ‌نژاد‌، پژمان جمشیدی و سام درخشانی از اواخر سال ۹۵ در سینماهای تهران و شهرستان ها اکران شد و ادامه اکران آن در سال ۹۶ باعث شد تا این فیلم در جمع پرفروش‌های گیشه در جایگاه چهارم قرار بگیرد. «خوب، بد، جلف» شانزده میلیارد و دویست و هشتاد و هشت میلیون تومان بلیت فروشی داشت. فرخ‌نژاد در این اثر سینمایی با نقشی جدی ظاهر شد و اتفاقات کمدی که در فیلمنامه طراحی شده، عامل اصلی استقبال تماشاگران بود.

جواد عزتی و حمید فرخ‌نژاد در سال ۱۳۹۶ در چهار فیلم پرفروش سینمای ایران نقش تاثیرگذاری داشتند. اما در این میان جواد عزتی به عنوان یک کمدین در تلویزیون و سینما، بیننده و تماشاگران ایرانی را راضی نگه می دارد و با رضا عطاران رقابت می کند.