به  گزارش پایگاه خبری سینمابین، سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی موفقیت هنرمندان تئاتر مشهد را در سی و ششمین جشنوراه بین المللی تئاتر فجر را تبریک گفت. متن پیام سید سعید سرابی به شرح ذیل است:
«چندی است آنگاه که مجال رقابت بر صحنه های مختلف نمایش در جای جای ایران زمین گستراینده می شود. بی شک حضور اثر بخش و قدرتمند تئاتر پرسابقه خراسان رضوی، جریان ساز و شایان توجه است حضوری که نشان از سر زندگی و پویایی این هنر در این خطه از سرزمینمان دارد.
چرخه پر رونق اجرای نمایش در استـان، جریان جدی آموزش، تولید و اجرای نمایـش که پس از تهـران با هیچ  نقطه ای از کشور قابل قیاس نبوده در کنار حضور ارزشمند پیشکسوتان و گرانقدر دوشادوش جوانان تحصیل کرده که خود نخبگان این رشته هستند،  قامت تئاتر استان خراسان رضوی را استوارتر از همیشه و بالنده ساخته است . که این مهم به جز تلاش و مساعی هنرمندان سخت کوش تئاتر حاصل نمی گردد.
اینجانب برخود فرض می دانم ضمن تشکر از تمامی گروههای شرکت کننده سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر از سراسر استان و بخصوص حضور ارزشمند چهره های پیشکسوت و شاخص نمایش خراسان ، کسب موفقیت چشمگیر گروههای نمایشی در آیین اختتامیه را به همه برگزیدگان صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون ایشان را از درگاه خداوند منان مسالت دارد.

سید سعید سرابی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی»

 

همچنین افشین تحفه‌گر؛ معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، طی پیامی درخشش هنرمندان تاتر خراسان  را در سی و ششمین جشنواره ی  بین المللی تئاتر فجر تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

«  به نام دادار هنر آفرین

بار دیگر درخشش ستارگان تئاتر خراسان در زمهریر زمستان، دلهایمان را گرم نمود. نور و گرمایی که به چشم‌داشتش پر امید بودیم.
در ایام پررونق جلوه‌های رویش هنر استان، به ویژه صحنه‌ی نمایش، نوید توفیقات مقتدرانه‌ی عزیزان،جوانان و هنرمندان مستعد، خلاق و فرهیخته‌ی تئاتر خراسان در سی وششمین جشنواره تئاتر فجر را نیوشیدیم  و بر این فخر به مانند همیشه مباهات نمودیم.
افتخار بالاترین تعداد آثار و گروه نمایشی از خراسان رضوی در این عرصه‌ی رقابتی، همراه شد با فروزش پرتو هنر این افتخارآفرینان تا دگربار بر تثبیت جایگاه بلند مرتبه ی تئاتر استان در صحنه‌ی ملی، نوای سربلندی برآوریم و آنچه مسلم است، قدمت استادی اسلاف خبره‌ی تئاتر خراسان و نفس گرم ایشان بوده که اکنون روزگار خوش نمایش خراسان به همت و تلاش جوانان برومند آن، هر روز رقمی دل نشین می خورد.
اینجانب به تمامی برگزیدگان سرافراز استان در گروه‌های حاضر در سی و ششمین جشنواره بین المللی  تئاتر فجر، ضمن عرض خداقوت و تکریم سعی خستگی ناپذیرشان، صمیمانه‌ترین تبریک و تهنیت خود را به ایشان، جامعه ی تئاتر خراسان رضوی، اساتید، هنرمندان و مخاطبان نمایش تقدیم داشته و از درگاه احدیت استمرار این خاطره سازیهای شیرین را برای تمامی هنرمندان استان آرزو می‌نمایم.»