سینما » سینمای ایران
کد خبر : 162
چهارشنبه - ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
حسن ایوبی:

فیلم «اکسیدان» به مرحله صداگذاری رسید

فیلم «اکسیدان» به مرحله صداگذاری رسید

به گزارش پایگاه خبری سینمابین به نقل از مهر، حسن ایوبی تدوینگر سینما درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: به تازگی تدوین فیلم سینمایی «اکسیدان» به کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی منوچهر محمدی را به پایان رسانده ام. این اولین همکاری من با منوچهر محمدی بود که بسیار مسرت بخش بود.

وی افزود: فیلمنامه این اثر نوشته حامد محمدی است که لحظات جذاب و ناب زیادی دارد به همین واسطه بعد از اینکه فیلمنامه را خواندم، پذیرفتم که کار تدوین آن را انجام دهم. بعد از اینکه شروع به تدوین «اکسیدان» کردم تصاویر جذابی از این اثر هم به دست ما رسید که باعث شد یک فیلم خوب تهیه شود.

این تدوینگر اضافه کرد: این فیلم روایتگر مسایل و مشکلات گرفتن ویزا است که نشان می دهد شخصیت اصلی این فیلم به یکباره باید به یک سفر برود اما موفق به دریافت ویزا نمی شود به همین دلیل ناخواسته برخی از راه های غیرقانونی برای گرفتن این مجوز پیش رویش باز می شود.

ایوبی عنوان کرد: در حال حاضر بهمن اردلان مشغول انجام کارهای صداگذاری «اکسیدان» است.

وی درباره فعالیت های دیگرش گفت: در حال حاضر مشغول تدوین فیلم کوتاه «قربانی» به کارگردانی مهدی محمدنژادیان هستم. او پیش از این به عنوان فیلمنامه نویس در آثار حضور داشت و فیلمنامه «گشت ۲» را هم او نوشته، اما این فیلم کوتاه اولین تجربه کارگردانی او است.

ایوبی در پایان گفت: این فیلم کوتاه هم حرفی برای گفتن دارد و برای حضور در جشنواره ها آماده می شود.