سینما » سینمای ایران
کد خبر : 1334
یکشنبه - ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۷

«آهوی پیشونی سفید ۲» نوروز ۹۷ اکران می شود؟

«آهوی پیشونی سفید ۲» نوروز ۹۷ اکران می شود؟

به گزارش پایگاه خبری سینمابین، اکران نوروزی نزدیک است و تهیه‌کنندگان آثار سینمایی به شدت تمایل دارند ماحصل زحمتشان در این بازه زمانی روی پرده سینماها برود و فیلم‌هایشان در گیشه پرفروش شود.

سید جواد هاشمی کارگردان درباره آخرین وضعیت «آهوی پیشونی سفید ۲» به خبرگزاری میزان توضیح داد: ۴ روز دیگر «آهوی پیشونی سفید ۲» کامل شده و برای اکران آماده می شود. با وجود ترافیک اکران فیلم ها در نوروز، دوست داریم که فیلم در این ایام اکران شود و فکر می کنم اگر قرار است یک فیلم کودک از میان تولیدات جدید اکران شود حق آهوی پیشونی سفید ۲ بیش تر از سایر آثار است.

کارگردان فیلم «آهوی پیشونی سفید ۲» خاطرنشان کرد: دلیل حق بیشتر «آهوی پیشونی سفید ۲» برای اکران نوروزی این است که در نوروز باید فیلم ها شاد بوده و مناظر کودکانه داشته باشد. در میان فیلم های فعلی بدون رودربایستی «آهوی پیشونی سفید ۲» حق بیشتری برای اکران نوروزی دارد.

باید در نظر داشت که متقاضیان اکران نوروزی سال ۹۷ رقیب فیلم‌ «آن سوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی، و آثار کمدی همچون «هزارپا» و … هستند. مشخص نیست مسئولین فرهنگی در سبد سینمایی خانوار ایرانی یک فیلم کودک را در اکران نوروزی جای می دهند یا خیر؟