به گزارش پایگاه خبری سینمابین، ساعاتی پس از اعلام خبر انصراف «پردیس سینمایی هویزه» از اکران فیلم های جشنواره فجر مشهد، افشین تحفه گر معاونت هنری و سینمایی اداره کل ارشاد خراسان واکنش نشان داد.

دبیر جشنواره فیلم فجر مشهد و معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اعلام کرد: برگزاری جشنواره فیلم فجر مشهد در ۴ سینما مشهد از قبل برنامه ریزی شده است و همچنان در این ۴ سینما برگزار می شود.

افشین تحفه گر با بیان این خبر افزود: قبل از برگزاری جشنواره تفاهم نامه ای مبنی بر برگزاری جشنواره در سه سینمای آفریقا، هویزه و اطلس و شهید اصغرزاده به امضا رسیده است و بر اساس این تفاهم نامه جشنواره در حال برگزاری است و هیچگونه اختلالی در روند اجرای برگزاری جشنواره اتفاق نیفتاده است .

وی ادامه داد: روز گذشته نیز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در مصاحبه ای اعلام کردند که جدول کامل با توجه به درخواست مردم و پیگیری انجام شده در سه سینما ارائه می شود.

همچنین با بازگشت پردیس سینمایی هویزه از عصر امروز ۱۴ بهمن ماه به چرخه اکران فیلم های جشنواره فجر، بلیت فروشی و جدول اکران اعلام و امکان خرید بلیت در سایت سینماتیکت مهیا شد.

جدول اکران فیلم های جشنواره در پردیس سینمایی هویزه

جدول اکران فیلم های جشنواره در پردیس سینمایی هویزه

همچنین سینما آفریقا از ظهر امروز جدول اکران فیلم های پانزدهمین جشنواره فجر را منتشر کرد و دسترسی علاقه مندان برای تهیه بلیت از وبسایت سینماتیکت فراهم شد.

جدول اکران فیلم های جشنواره در سینما آفریقا مشهد

جدول اکران فیلم های جشنواره در سینما آفریقا مشهد