عضو هیات رییسه و نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری همزمان پانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در دهه مبارک فجر از اقداماتی است که در ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه موثر است.

امیر حسین قاضی زاده با بیان این مطلب افزود: جشنواره فیلم فجر از پر مخاطبترین و پرطرفدارترین فعالیتهای فرهنگی هنری است و با توجه به حجم مخاطب حساسیت بالایی دارد و مردم کلیه اخبار و برنامه های جشنواره را رصد می کنند.

وی اظهار داشت: باید همه دستگاههای فرهنگی و رسانه ها به کمک این جشنواره بیایند و در ایام جشن و شادمانی انقلاب اسلامی ،  از این فرصت در جهت افزایش امید در جامعه استفاده کنند.

قاضی زاده با اشاره به برگزاری این جشنواره در سه سینمای مشهد گفت: این ظرفیت مشهد را می رساند که سینماهایی مجهز و با امکاناتی دارد که مردم می توانند با بهترین کیفیت به تماشای این فیلم ها بنشینند.

وی همچنین افتتاح پردیس سینمایی اطلس را از دیگر اقدامات قابل تحسین در این ایام دانست و بیان داشت: این که بخش خصوصی به افزایش زیرساختهای فرهنگی کمک می کند اقدام خوبی است قطعا اگر افتتاح این پردیس سینمایی با موفقیت و استقبال همراه باشد دیگر مجموعه های تجاری نیز سعی خواهند کرد به این سمت و سو حرکت کنند.

قاضی زاده در پایان گفت: از مسوولین برگزاری جشنواره، رسانه ها و همه کسانی که در برگزاری مناسب این اقدام کمک می کنند تشکر می کنم و سعی خواهم کرد در کنار مردم به تماشای فیلم های جشنواره در مشهد بنشینم.