به گزارش پایگاه خبری سینمابین به نقل از فارس، مرضیه محبوب عروسک ساز و عروسک گردان و سازنده عروسک‌های مجموعه کلاه قرمزی و شهر موش‌ها این روزها در جشنواره فیلم کودک و نوجوان حضور دارد.

وی در این جشنواره نیز مورد تجلیل و تقدیر از سوی اصفهانی‌ها و همینطور مسئولین جشنواره قرار گرفت.

محبوب عنوان کرد که با عشق برای بچه‌ها کار انجام می‌دهد چرا که از آنها عشق می‌گیرد و همین باعث ادامه کارش می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اگر دوباره به گذشته برگردد باز هم عرصه کودک و کار برای کودک را انتخاب می‌کند، توضیح داد: امیدوارم در آینده دنیایی پر از صلح و آرامش را برای بچه‌ها شاهد باشیم این آرزوی من است.

محبوب با اشاره به برخی گلایه‌ها و ناراحتی‌هایش درباره ارتباط با مراکز و نهادهای عروسکی و فیلم و سریال گفت: بهرحال دلخوری‌ها همیشه وجود دارد من هم از برخی چیزها ناراحتم مسائلی سد راهم شده است اما من به قوت به کارم ادامه می‌دهم

من به تربیت کودکان فکر می‌کنم حال اگر این تربیت با عروسک ساختن باشد یا با قصه نوشتن و هرکار دیگری هنری علاقه مند به انجام آن هستم.

وی در ادامه یادآور شد: امیدوارم از فعالیت‌هایی که ما در عرصه فرهنگی انجام می‌دهیم راهی به موفقیت برایشان باز شود.

این عروسک ساز پیشکسوت اظهار داشت: دوست دارم کارهای بیشتری برای بچه‌ها تولید کنم تا بچه‌ها در دنیای شاد و صلح آمیزی زندگی کنند.

وی با اشاره به تولید فیلم خاله قورباغه گفت: اکنون چهارده عروسک برای این فیلم ساخته شده است زمان آماده شدن کار را در جریان نیستم خانم برومند بیشتر اطلاع دارند.