به گزارش پایگاه خبری سینمابین، فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» به کارگردانی کاوه صباغ‌ زاده و تهیه‌ کنندگی مهدی صباغ‌ زاده در اولین نمایش بین المللی خود، در فستیوال فیلم‌ های ایرانی در شهر کلن آلمان که ۳ الی ۷ خردادماه در شهر کلن برگزار شد با استقبال بی‌ نظیر مردم به عنوان بهترین فیلم مردمی این جشنواره انتخاب شد.

مهدی صباغ‌زاده پخش‌کننده، تهیه‌کننده و کارگردان سینما با ابراز رضایت از نمایش فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» در شهر کلن به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: «نمایش این فیلم در شهر کلن با استقبال گسترده‌ای روبرو شده و بهترین فیلم از نگاه مردم شد.

وی افزود: سالن‌های تحت اختیار این اثر مملو از تماشاچی شد حتی برخی از آنها روی زمین نشستند که این اتفاق شادی و رضایت همه ما به خصوص کارگردان را به دنبال داشت.

وی ادامه داد: مخاطبان می‌گفتند آن قدر فیلم‌های سیاه از ایران در اینجا نمایش داده می‌شود که ذهنیت افراد از ایران به مکانی تلخ بود اما با دیدن این فیلم که حال و هوایی شورانگیز و شاد دارد دیدمان عوض شد و فهمیدیم فضاهای مفرح نیز وجود دارد.»

سال گذشته فیلم «ایتالیا ایتالیا» در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر مورد توجه منتقدان قرار گرفت. سارا بهرامی برای نقش آفرینی در این اثر سینمایی به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فجر نامزد سیمرغ بلورین شد.

حامد کمیلی، سارا بهرامی، فرید سجادی حسینی، همایون ارشادی، رضا سخایی، جهانگیر میرشکاری، ناصر سجادی حسینی، دانش اقباشاوی بازیگران این فیلم هستند.