به گزارش پایگاه خبری سینمابین، فیلم سینمایی «امکان مینا» به کارگردانی کمال تبریزی عصر جمعه از شبکه یک پخش می شود.

فیلم سینمایی «امکان مینا» حوالی ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه دوم تیرماه روی آنتن شبکه سیما می رود.

میلاد کی مرام، مینا ساداتی، شاهرخ فروتنیان، بهرنگ علوی، شایسته ایرانی، سیامک صفری، فرزاد باقری، سیامک احصائی، علی مردانه، و بهادر مالکی بازیگران «امکان مینا» هستند.

اگرچه آثار کمال تبریزی درگذشته با اقبال مخاطبان روبرو شده اما فیلم «امکان مینا» در سال ۹۵ مورد استقبال تماشاگران سینما قرار نگرفت و در مجموع در سینماهایی که بلیت فروشی آنلاین دارند به رقم ۴۲۳,۷۷۳,۰۰۰ تومان فروش دست پیدا کرد و  در رده آثار کم فروش سینما در سال ۱۳۹۵ قرار گرفت.

داستان فیلم «امکان مینا» از این قرار است: زن و شوهری به نام مهران و مینا در روزهای موشک باران تهران در دهه ۶۰ زندگی مشترک ساده و عاشقانه خود را آغاز می کنند.

مهران خبرنگار است و در یک روزنامه پرتیراژ کار می کند و در جریان اخبار سیاسی و اوضاع جنگ قرار دارد. مینا دور از چشم شوهرش به سازمان مجاهدین پیوسته است. او با توجه به شغل شوهرش اخبار و اطلاعات به روزی از اوضاع کشور دارد و آن را در اختیار سازمان مجاهدین قرار می دهد. یک روز پس از آژیر قرمز مهران متوجه می شود که بمب به جایی در حوالی محل کار مینا برخورد کرده است و خود را سراسیمه به آنجا می رساند اما متوجه می شود که مینا مدتی است که سرکار نمی رود و …