به گزارش پایگاه خبری سینمابین، داوران سه رشته گرافیک ، تصویرسازی و حجم بر اساس، در رشته گرافیک «قباد شیوا»  و «اسدالله چهره پرداز»، در رشته تصویرسازی «مهنوش مشیری»، «محدثه پور جعفری» و در رشته حجم «محمد حسین عماد» و «کامبیز صبری» داوری این رشته ها را برعهده دارند.

بیست و چهارمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به منظور رقابت در عرصه خلاقیت های هنری، ارتقای سطح تخصصی هنرجویان و با هدف شناسایی، تربیت و معرفی جوانان متعهد با توجه به مؤلفه شایستگی و ارتباط هنری هنرمندان جوان سراسر کشور، با حمایت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها در رشته های مختلف هنرهای تجسمی از ۲۰ تا ۲۳ شهریورماه ۱۳۹۶ در شهرستان کرمان، برگزار می شود.

در فراخوان این جشنواره آمده است: متولدین تاریخ یک فروردین ۱۳۷۲ تا تاریخ سی اسفند ۱۳۸۱ ، حائز شرایط سنی شرکت در جشنواره خواهند بود و در هر رشته، به ۳ نفر برتر (بدون رتبه بندی) مبلغ ۲۵ میلیون ریال و لوح افتخار اهدا می شود.

آخرین مهلت ثبت نام در بیست و چهارمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان ۲۳ مردادماه تعیین شد و داوری آثار راه یافته در فاصله زمانی بین ۲۸ مردادماه تا سه شنبه ۳۱ مردادماه انجام می شود.