به گزارش پایگاه خبری سینمابین، صبح روز گذشته در حمله تروریستی گروه داعش به مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) جمعی از هموطنان به شهادت رسیدند و تعداد زیادی مجروح شدند.

شبکه نسیم شب گذشته ۱۷ خردادماه برنامه طنز «خندوانه» را پخش کرد. این اقدام باعث اعتراضات گسترده ای به مدیریت شبکه تلویزیونی نسیم و رامبد جوان مجری و کارگردان خندوانه شد.

احمد ایراندوست بازیگر سینما، تلویزیون و بادیگارد چهره های سرشناس هالیوودی در یادداشت اعتراضی کوتاه نوشت: «یکی به شبکه نسیم خبر بده ما امروز چهارده شهید دادیم و مورد حمله تروریستی واقع شدیم خنداننده شو رو بزار کنار …. عجبا … روحشون شاد»

رامبد جوان در پاسخ به اعتراضات نوشت: «سلام عزیزان

۱-همچنان هممون از اتفاقهاى امروز خشمگین و متاسفیم و در حالى که با خانواده ى شهداى امروز همدردى و همدلى مى کنیم نفرتمون رو هم از این تفکر و رفتار فوق وحشیانه و غیر انسانى اعلام مى کنیم.

٢-قرار نیست نه تنها خندوانه بلکه هیچ رفتار روزمره ى ما تحت تاثیر بیرونى این اتفاق قرار بگیره چون بدیهیه که تروریسم در وهله ى اول قصدش ایجاد رعب و وحشت و به هم زدن نظم عادى زندگى جامعه است. پس هممون با حفظ آرامش باید ادامه بدیم و با زندگى عادى و ایستادن در کنار هم قدرتمون رو نشون بدیم.

٣- لطفا از دادن راى به بچه ها غافل نشین و یادمون نره که این قسمتها روزهاى پیش ضبط و آماده شدن»

بسیاری از هنرمندان با انتشار تصاویری از پرچم ایران و برج آزادی تهران، به همراه عباراتی «ما همه با همیم»، «متحد با هم در برابر تروریست ها»، «در کنار همیم» و «اتحاد ایران» به حملات تروریستی تهران واکنش نشان دادند.